nagrody
THE GROUP - nagrody

a zwycięzcą zostaje...

rheavendors w świetle reflektorów

nagrody


EVA Image of Vending Award, 2011

EVA Image of Vending Award, 2011

EurOps, Lizbona
Rheavendors wywołało zainteresowanie w świecie vendingu w 2010 roku kiedy zaprezentowało rewolucyjne luce X2 touch TV , wyposażone w 22 calowy wyświetlacz z funkcją wideo i oferujące niespotykane możliwości interakcji i komunikacji.
W 2011 roku zaprezentowaliśmy ulepszony interfejs wideo, który natychmiast został uhonorowany pierwszym miejscem w konkursie The Image of Vending, sponsorowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Vendingowe.


Best Vending Beverage, 2013

Best Vending Beverage, 2013

Vend Expo, Moskwa
Gdy międzynarodowe jury zdecydowało, że jakość i smak espresso z naszego automatu table top Cino XS Grande są najlepsze na rynku było dla nas jasne, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy.
Kiedy wygraliśmy tę samą nagrodę w kolejnym roku, zrozumieli to również inni.

 


EVA Image of Vending Award, drugie miejsce, 2013

EVA Image of Vending Award, drugie miejsce, 2013

EurOps Vending Cruise
Projekt HAL (Hospitality Area Lounge), opracowany we współpracy z firmą Intel posiada interntowy interfejs, który umożliwia klientom dokonywanie większych zakupów produktów i usług w trakcie jednej, prostej sesji. Witamy w przyszłości. 


Vending Star Award, 2015

Vending Star Award, 2015

Eu’Vend Coffeena, Kolonia
Wygrana w kategorii urządzeń technicznych. Rheavendors wróciło do domu z prestiżową nagrodą Vending Star Award dla naszej wysokiej klasy maszyny table top z serii laRhea, dzięki jej unikatowemu designowi oraz rewolucyjnej technologii Variplus.